22 Травня
2024

22 Травня
2024

Тижнева глава:
Ваішлах
Пожертвувати

910*
безкоштовно з мобільного

Головна Проєкти Діяльність Лідери Склад Документи Звіти Антисемітизм Контакти

22 Травня
2024

22 Травня
2024

Тижнева глава:
Ваішлах
Для фізичних осіб-євреїв

Безкоштовне отримання маци до свята Песах, а також єврейських календарів (при наявності таких програм в поточному році).

ОЄОУ здійснює регулярні виплати фінансової допомоги євреям-жертвам нацизму, ветеранам і вдовам учасників Другої світової війни, дітям війни, в'язням гетто.

Оператори контакт-центру «910», єдиного єврейського номера України, надають інформаційну допомогу щодо єврейських звичаїв і традицій, розташування будь-якої єврейської організації або громади, питань репатріації. Зателефонувавши на єврейську гарячу лінію «910», Ви зможете отримати юридичну та психологічну допомогу. Також можна звернутися в разі, якщо Ви стали жертвою або свідком антисемітизму.

На Карті «Євреї України», яка є найбільш повним каталогом єврейських об'єктів України, Ви знайдете опис, актуальні фото, місце розташування і контакти будь-якої єврейської «точки» країни, починаючи від єврейських пам'яток, синагог, закладів кошерного харчування, і закінчуючи відомостями про роботу різних єврейських організацій.

Юридичний департамент ОЄОУ надасть Вам первинну юридичну консультацію з будь-яких питань та забезпечить юридичний супровід в питаннях злочинів на ґрунті ненависті.

Завдяки єврейському медіа-простору ОЄОУ, новинному сайту JewishNews і єврейському журналу U-Jew !, Вас буде поінформовано про актуальні новини єврейського світу, також Ви дізнаєтесь багато цікавого про єврейські традиції, історію, психологію на основі Тори і бізнес по-єврейськи.

Ви отримуватимете SMS-cповіщення напередодні єврейських свят, а також щотижневий дайджест актуальних новин та цікавих статей.

Об'єднана єврейська громада України проводить моніторинг,фіксацію і запобігання випадкам прояви антисемітизму і нетерпимості до євреїв в Україні. Будь-який єврей, який постраждав від антисемітизму, може звернутися на єврейську гарячу лінію України «910» для отримання всебічної допомоги.

Всебічна підтримка юридичного департаменту ОЄОУ в питаннях взаємодії з органами влади та правоохоронними органами.

Для єврейських організацій і громад

Нанесення організації на Карту «Євреї України», яка вже містить інформацію про більш ніж 800 єврейських об'єктів країни: контактні дані, актуальні фотографії, історію створення та напрямки роботи.

Аутсорсинг дзвінків - оператори контакт-центру «910» можуть безкоштовно сповістити про подію/захід всіх абонентів з наданого Вашою організацією переліку телефонних номерів.

Можливість інформаційної підтримки з боку ОЄОУ: будь-яка єврейська організація або громада країни може надіслати до редакції порталу JewishNews прес-реліз про свою діяльність чи анонс майбутнього заходу і матеріал буде опубліковано на сайті. Середня кількість відвідувачів сайту jewishnews.com.ua - 400 000 користувачів на місяць.

Виплати фінансової допомоги реально діючим єврейським громадам, які входять до складу Об'єднаної єврейської общини України. Допомога надається в рамках реалізації програми «Євреї України».

Єврейський журнал U-Jew! публікує інтерв'ю з лідерами єврейських організацій і громад, а також статті та історичні довідки про заснування та розвиток єврейських організацій.

Надається можливість розміщення анонсів майбутніх заходів та інших оголошень, які можуть зацікавити євреїв, на сторінках ОЄОУ в Facebook.