Підпишіться на розсилку про єврейських події України
Хочете отримувати актуальні новини ОЄОУ?
Спасибі, Ви підписані на розсилку
Проект

Карта «Євреї України» Jew.Today

Карта «Євреї України» - це інтерактивний сервіс, за допомогою якого Ви знайдете повну інформацію про будь-яку єврейську організацію України.

Ми зібрали відомості про єврейські громади, благодійні фонди, освітні установи, визначні пам'ятки і заклади кошерного харчування в одному місці.

Сервіс простий і зручний у використанні: крім інформаційної складової, сайт містить свіжі фотографії та актуальні контакти будь-якої єврейської «точки» України.

Карта "Євреї України" постійно поповнюється новими об'єктами.

Ви також можете прийняти в цьому участь, натиснувши кнопку "Додати організацію".

Проект

Контактний центр910

910 - єдиний єврейський номер України. У контактному центрі Вам безкоштовно нададуть інформацію:

  • Про розташування єврейських громад і організацій в Україні.
  • Про єврейські традиції та звичаї, єврейський спосіб життя, з питань репатріації, допомоги у відновленні єврейського коріння.

А також Ви можете безкоштовно отримати:

  • Первинну юридичну консультацію.
  • Психологічну допомогу.

Контактний центр надає допомогу при проявах антисемітизму і допомагає зв'язатися з персоналом аварійних служб.

Завдання контакт-центру – швидко і в повному обсязі відповісти на питання єврея, який звернувся за допомогою. Мета 910 – бути єдиним довідковим бюро для всіх євреїв України.

*Для учасників програми «Євреї України» надається безкоштовний консьєрж-сервіс (допомога у замовленні таксі, бронювання готелів, замовлення кошерної їжі та медикаментів).

Проект

ОЄОУ

НАШІ ЗАВДАННЯ

  1. Об'єднати євреїв України в єдиному інформаційному просторі навколо єврейського способу життя, знань і традицій
  2. Бути організацією, яка представляє інтереси єврейської спільноти України в світі
  3. Допомогти кожному єврею України в соціальному, культурному та повсякденному житті
  4. Активізувати діяльність єврейської громади шляхом реалізації наших проектів

Об'єднана єврейська община України надає регулярну фінансову допомогу 16 тисячам євреїв-жертв нацизму, ветеранів і вдів учасників Другої світової війни, дітей війни, в'язнів гетто

В Об'єднану єврейську общину входять єврейські громади і єврейські організації України

Проект

Єврейський журнал U-Jew!

U-Jew! – це онлайн-журнал для широкої аудиторії, в якому представлений світ єврейськими очима: психологія на основі Тори, бізнес по-єврейськи, історія, традиції та багато іншого.

Журнал присвячено єврейському життю. Він створюється євреями і для євреїв, щоб продемонструвати переваги дотримання традицій свого народу.

Редакція створює пізнавальний контент для тих, хто цікавиться єврейським способом життя. Матеріали подаються у легкій і доступній формі, пояснюючи основи та базові поняття простою, зрозумілою мовою.

Журнал містить понад 4000 статей. Щотижня виходить доступний для скачування PDF-випуск видання, присвячений темі тижні.

Проект

JewSpace

JewSpace - це унікальний проект з працевлаштування для євреїв в Україні. Він допомагає знайти роботу, на якій кожен єврей може дотримуватися святкових традицій Шабату та Йом Тов.

Отримати послуги JewSpace можна двома способами: зателефонувавши на короткий номер 910 (безкоштовно з мобільних телефонів), або надіславши листа на електронну пошту проекту.

JewSpace надає безкоштовний консьєрж-сервіс членам Об'єднаної єврейської общини України, допомагаючи скласти резюме і направити його роботодавцю.

Менеджери JewSpace працюють безпосередньо з HR-відділами великих корпорацій, а отже кожне резюме потрапляє до рук компетентної особи. Крім цього, кандидат самостійно може переглядати актуальні вакансії на сайті і відправляти резюме безпосередньо роботодавцю.

Головне завдання проекту JewSpace - допомогти знайти "кошерну" роботу кожному єврею в Україні

Проект

Єврейські новини JewishNews

Найбільш відвідуваний єврейський новинний ресурс в Україні. Щомісячна аудиторія складає більше 400 000 чоловік.

Завдання JewishNews – оперативна публікація актуальних новин єврейського світу. Висвітлюючи українські новини, редакція сайту порівнює стан справ в Україні з Ізраїлем, роблячи акценти на успіхах ізраїльської держави у резонансних для України питаннях.

Наша місія – висвітлення актуальних подій єврейського світу так, щоб це було цікаво кожному.

Новинний портал JewishNews не має комерційних цілей, працює завдяки пожертвам, тому ще одна його перевага – відсутність реклами.

Наш девіз

Ми не займаємось єврейством, ми займаємось євреями

Наша ціль
Відродження та розвиток єврейського способу життя в Україні, розширення і зміцнення зв'язків між єврейськими громадами, організаціями та громадськими об'єднаннями
Наша місія
Реалізувати можливості кожного шляхом залучення до єврейського способу життя
Що зроблено
28 000 000 грн.
Розподілено в якості благодійної допомоги
Більш ніж 16 000 євреїв
Регулярно отримують матеріальну допомогу
30 000 кг маци
Передано єврейським родинам на Песах 2018 року
500 000 користувачів
Становлять щомісячну аудиторію інтернет-ресурсів ОЄОУ
Склад ОЄОУ
* Вартість 1 хвилини розмови за коротким номером 910 є безкоштовною. Послуга надається абонентам всіх національних GSM операторів. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: (044) 536-910 з пн.-пт. з 9:00 до 18:00. ВСЄГО «ОБ'ЄДНАНА ЄВРЕЙСЬКА ОБЩИНА УКРАЇНИ», 01042, м. Київ, вул. Філатова, буд. 2/1 д, кв. 7
Зв'язатися з нами

Повернутись
Керівники

Ігор Коломойський

Президент ОЄОУ

Народився 13 лютого 1963 року (19 Швата 5723 року) в Дніпропетровську.

Член Опікунської ради Єврейської общини Дніпра.

У 2008 році на П'ятому з'їзді Об'єднаної єврейської громади України у Києві був обраний Президентом ОЄОУ.

У 2010 році був обраний керівником Європейської єврейської ради.

Меценат найбільшого в світі єврейського центру «Менора» (м. Дніпро) і музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні» – третього в світі за величиною меморіального комплексу, присвяченого Холокосту.

Міхаель Ткач

Керівник ОЄОУ

Народився 19 січня 1959 року
10 Швата 5719 року) в Дніпропетровську.

Член Опікунської ради Єврейської общини Дніпра.

У грудні 2014 року призначений директором Об'єднаної єврейської громади України.

Ініціатор створення програми «Євреї України», завдяки якій 16 000 жертв нацизму регулярно отримуються матеріальну допомогу.

У 2018 году Міхаелем Ткачем проведено реорганізацію роботи ОЄОУ, створено Єдиний центр управління проектами Громади.

Керівник Єврейської общини України Міхаель Ткач запалив сьому свічку Ханукії

Керівник Об'єднаної єврейської общини України Міхаель Ткач взяв участь в урочистій церемонії запалення свічки головної ханукії Дніпра. Міхаелю Ткачу випала честь запалити сьому свічку ханукального світильника.

Церемонія відбулася 8 грудня о 17:45 в найбільшому єврейському центрі світу «Менора», на перетині головних галерей будівлі. Перед урочистим запаленням сьомої свічки, всіх гостей заходу пригощали традиційним святковим частуванням - пончиками.

Церемонію розпочав виступ головного рабина Дніпра і області Шмуеля Камінецького, який розповів про значення сьомої свічки і представив усім присутнім Міхаеля Ткача.

Перед тим як запалити свічку, Міхаель Ткач прочитав традиційні єврейські молитви, а також виголосив урочисту промову, зазначивши, що вітає євреїв з Ханукою від імені президента Об'єднаної єврейської общини України Ігоря Коломойського.

«Друзі, на цьому тижні ми починаємо відзначати чудове свято - Хануку. Всі пам'ятають, що головним «винуватцем» свята спочатку послужив конфлікт між греками та євреями - по суті, конфлікт світоглядів, ідеологій, цивілізацій. І закінчився він перемогою євреїв.

У це світле свято я хочу побажати всім нам, друзі, взаєморозуміння і миру. Нехай найближчим часом виповниться пророцтво Ієшаягу: «Не підніме народ на народ меча, і не будуть навчатись війни».

- сказав керівник ОЄОУ.

На заході була присутня велика кількість євреїв з Дніпра і області, гості міста, а також почесні члени єврейської громади.

Міхаель Ткач - керівник Об'єднаної єврейської общини України, головний офіс якої знаходиться в місті Дніпро. Організація спрямовує свою діяльність на об'єднання всіх українських євреїв, надання їм фінансової допомоги та поширення інформації про єврейський спосіб життя, знання та традиції.

КЕРІВНИК ЕВРЕЙСКОЙ ОБЩИНИ УКРАЇНИ МІХАЕЛЬ ТКАЧ ПРИВІТАВ ВСІХ З НОВИМ ФІНАНСОВИХ РОКОМ

Дорогі друзі!

Вітаю вас з початком нового фінансового року. Впевнений, що цей рік принесе нам нові ідеї, наблизить досягнення цілей і буде відзначений безліччю звершень.

Перед початком нового року загальноприйнято підводити підсумки року, що минає. Для Об'єднаної єврейської общини України 2018 був дуже плідним. Минулий рік залишиться в пам'яті нашої організації, як час успішної реалізації масштабних проектів.

Об'єднана єврейська община України в 2018 році займалася благодійною діяльністю: 16 500 000 гривень було розподілено в якості фінансової допомоги, 30 000 кг маци передано єврейським родинам на Песах. Членами ОЄОУ стали більш, ніж 120 єврейських громад і єврейських організацій. Інтернет-ресурси Об'єднаної єврейської общини України відвідують 500 000 користувачів щомісяця.

Також ми реорганізували роботу ОЄОУ. Робота контакт-центру стала більш ефективною - протягом 2018 року здійснено понад 45 тисяч успішних дзвінків при 18 тисячах дзвінків в 2017. Новинний портал JewishNews став найвідвідуванішим єврейським сайтом України. Щомісяця його читає близько 300 тисяч користувачів. Також ми ввели новий сервіс на сайті JewSpace, покликаний спростити пошук роботи для євреїв - була введена безкоштовна послуга консьєрж-сервісу з пошуку роботи, на якій кожен єврей може дотримуватися традиції Шабату і Йом Тов.

Мета ОЄОУ - об'єднати всіх євреїв України навколо єврейських знань і традицій, тому в наступному році ми маємо намір рухатися далі і ще більше розвивати кожен з наших проектів.

Бажаю вам продуктивного 2019 року, удачі в усіх справах, позитивних змін у всіх сферах життя. Нехай всі ваші починання будуть успішними і принесуть достаток, благополуччя і впевненість у завтрашньому дні!

ЄВРЕЙСЬКА ОБЩИНА УКРАЇНИ ВИДІЛЯЄ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ 16 000 ЄВРЕЇВ - ЖЕРТВ НАЦИЗМУ ДО НОВОГО РОКУ

Об'єднана єврейська община України вітає всіх євреїв України з Новим фінансовим роком. Учасникам акції благодійної допомоги євреям - жертвам нацизму і дітям війни на банківську карту було виділено фінансовий подарунок з нагоди Нового фінансового року, кількість учасників програми сьогодні складає 16 000 осіб.

Такі Акції благодійної допомоги проводяться Об'єднаною єврейською громадою України з 2014 року. Одним із завдань ОЄОУ є допомога і підтримка євреїв України у всіх аспектах соціального, культурного, повсякденного життя, відродження і подальший розвиток єврейського способу життя в Україні та за її межами.

Отримати детальну інформацію про Акцію благодійної допомоги будь-який бажаючий може, зателефонувавши в контакт-центр «910» за коротким номером 910 (безкоштовно з мобільного) або 0 800 600 910 (безкоштовно зі стаціонарного телефону).

Президенту ОЄОУ Ігорю Коломойському виповнилося 56 років

Сьогодні, 13 лютого, президент Об'єднаної єврейської общини України, один з найуспішніших бізнесменів України, меценат і громадський діяч Ігор Коломойський святкує своє 56-річчя. Ігор Валерійович чимало зробив для євреїв в Україні і за кордоном.

У 1998 році Ігор Коломойський приєднався до Опікунської ради єврейської громади Дніпропетровська, з того часу він є активним спонсором організації. Ігор Валерійович брав участь у фінансуванні реконструкції синагоги «Золота Роза» в Дніпрі. А потім став одним з головних натхненників і меценатів будівництва найбільшого в Європі єврейського центру «Менора», який був відкритий в Дніпрі восени 2012 року і до складу якого входить третій за розміром музей Голокосту - «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні».

У 2008 році Ігор Коломойський був обраний на посаду президента Об'єднаної єврейської общини України. На цій посаді він регулярно сприяє реалізації програм благодійної допомоги євреям-ветеранам та жертвам нацизму, активно допомагає єврейським громадам по всій Україні.

Також президент ОЄОУ бере безпосередню участь у збереженні єврейської культурної спадщини в Ізраїлі. У жовтні 2007 року він став одним із спонсорів створення головного меморіального центру Голокосту в світі - єрусалимського «Яд ва-Шем». У березні 2010 року в Єрусалимі відбулося відкриття відновленої синагоги «Хурва», яка була реставрована за фінансової допомоги Коломойського після того, як 140 років перебувала в руїнах. Завдяки спонсорству Ігоря Валерійовича був завершений ремонт тунелів біля Стіни Плачу.

Об'єднана єврейська община України вітає Ігоря Валерійовича з Днем народження і бажає довгих років життя, успіхів у всіх справах і добробуту.